HomeLajmi i Fundit

E FUNDIT/ Autobusi përpláset me kamionin, áksident i rëndë në Lezhë

Pak minuta më parë mësohet se një áksident i rëndë ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot.

Sipas informacionit një autobuz me pasagjerë është përplásur me një trajler në kryqëzimin e Shëngjinit.

Deri tani nuk ka detaje të mëtejshme dhe ende nuk dihet nëse ka të lënduar, por aktilaisht pólicia ka mbërritur në vendngjarje ku po punon për zbatdhjen e shkaqeve.


TË NGJASHME