HomePolitikë

E FUNDIT/ Rama njofton mbledhjen e rëndësishme nesër në Elbasan

Ditën e nesërme, e premte 26 nëntor, do të zhvillohet një mbledhje mes qeverisë së Kosovës dhe qeverisë së Shqipërisë.

Ky lajm është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Facebook, teksa ka postuar një foto me motive kombëtare, duke treguar se mbledhja do të mbahet në Elbasan.

Megjithatë nuk dihet ende axhenda e dy qeverive për këtë takim bilateral.


TË NGJASHME