HomeLajmi i Fundit

E fundit/ Shpërthím i fuqishëm pranë një karburanti në hyrje të Ksamilit, mbërrin polícia…

Një ngjarje e rëndë e dyshuar si shpërthím bombole gazi, është raportuar në Ksamil.

Sipas raportimeve paraprake dyshohet se shpërthími ka ndodhur pranë një pike karburanti në hyrje të Ksamilit.

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthýer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Policía dhe ámbulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes

vijon…


TË NGJASHME