HomeShowbiz

“E kam flliq veten me të”/ Ish-konkurrenti i Përputhen deklaratë ‘bòmbë’ për modelen: Mezi e çoja në…

Vitin e shkuar Arjon Luli ishte konkurrenti i Përputhen që trazoi jo pak ujërat me deklaratat e tij, ku fillimisht u përfshi në një histori me Ana Lleshin, të cilën më pas e akùzoi për pabesi. Pas daljes nga programi Arjoni filloi një histori dashurie me modelen Serena Sula, me të cilën përveç fotove provokuese hapi edhe një biznes me lodra séksi.

Madje ish-çifti avancoi aq shumë me marrëdhënien e tyre sat ë gjithë menduam se ishin bërë për njëri-tjetrin. Por atëherë kur nuk pritej dyshja u nda dhe Arjoni ka treguar më në fund arsyet e ndarjes, duke mos u kursyer në fjalorin për Serenën.

Përmes një pyetësori në Instagram Arjoni tha se arsyeja e ndarjes nuk ishte tradhtia por mungesa e respektit.

Me dy arsyet e tjera ish-konkurrenti tha:

“Bashkëjetesa kishte arrit në limit, me zor e çoja të bënte dush. Ju kërkoj falje juve që unë e kam flliq vetem kaq shumë me atë sh*rrë. Sot më vjen turp nga vetja dhe kjo histori mund të jet I vetmi pishman që kam në jetë.”


TË NGJASHME