HomeShowbiz

E kishit vënë re? Aktorja shqiptare ndryshoi look dhe duket si Kida

Kida është padyshim një ndër emrat më të sukseshëm shqiptarë, e cila së fundmi publikoi këngën me Lyrical Son , bashkëpunim që u prit shumë mirë nga publiku.

Mirëpo, me siguri nuk e kishit vënë re që aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren dhe me siguri njerëzit mund t’i sigurojnë bashkë.

Në disa foto të publikuara së fundmi, Arta i ka bërë flokët gërshet njësoj si Kida dhe vihet re ngjashmëria e madhe mes të dyjave.


TË NGJASHME