HomeSociale

E konfirmon Manastirliu: Drejtori i Urgjencës me Covid-19

Ministrja e Shëndetësisë,Ogerta Manastirliu ka konfirmuar se edhe kreu i urgjencës, Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv me koronavirus ditën e sotme.

Me anë të një postimi në “Facebook”, Manastirliu shkruan se Brataj ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij, në gjendje të stabilizuar.

Postimi i plote:

Dr. Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv ditën e sotme pas kryerjes së analizës per Covid19. Deri tani gjendja e tij paraqitet e stabilizuar dhe Dr. Brataj ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij.
Uroj me shpirt ta kalojë sa më lehtë këtë situatë dhe t’i bashkohet sa më shpejt, i shëruar plotësisht, ekipit tonë që po lufton çdo ditë me këtë armik!
#BashkëDeriNëFund


TË NGJASHME