HomeShowbiz

E kopjoi apo rastësi?! Kejvina bën xing me Lori Hoxhën

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur shpeshherë VIP-at, me dashje apo padashje, në daljet në publik kanë veshje të njëjta. Së fundmi kjo gjë ka ndodhur mes modeles seksi Kejvina Kthella dhe trashëgimtares së Top Channel Lori Hoxha. Të dyja vajzat kanë bërë xing me veshjen e kostumit ngjyrë rozë në daljet e tyre të fundit.

Në fakt, ka qenë Lori Hoxha ajo që e ka veshur e para kostumin në një dlaje të pra dy ditëve, ajo ka postuar një foto, e veshur me kostumin, pantallona e xhaketë prerje paksa mashkullore, por që duket shumë “cool” . E ndërsa ditën e djeshme, ka qenë Kejvina, ajo që ka pasur veshur të njëjtin kostum, në premierën e “Dy gisht mjalt”. I vetmi ndryshim është jaka në kostumin e Kejvinës vjen pak më e ngritur, ndryshe nga Lori që ka preferuar versionin e jakës së thellë.


TË NGJASHME