HomeShowbiz

E kuruar deri në detaje, por si ka qenë Loredana para famës

Loredana Zefi së fundi u vendos në qendër të vëmendjes për skandalin e mashtrimit më ciftin zvicerian dhe akuzën e zhvatjes së parave, por edhe për lidhjen me Mozzik. Reperja megjithatë vazhdon të jetë e suksesshme në muzikë.

Edhe kohët e fundit këngëtarja ka publikur edhe këngë të reja të cilat kthehen nëhite sapo dalin.

Loredana diskutohet edhe për pamjen e saj mjaft të veçantë.

Bjonde dhe mjaft tërheqëse, Loredana ra në sy që në fillim për tiparet e saj. Është zbuluar një foto të vjetër të këngëtares, ku ajo shfaqet shumë më ndryshe nga tani.


TË NGJASHME