HomeShowbiz

E lidhur apo jo, Arilena Ara më në fund thyen heshtjen

Arilena Ara është një prej këngëtareve shqiptare më të suksesshme. Me këngët, por edhe me pamjen e saj Arilena ka bërë për vete jo vetëm publikun shqiptar, por edhe atë të huaj.

Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin e Alketa Vejsiut dhe kur u pyet nëse pranon aplikime për të dashur, Arilena me përgjigjen e saj la të kuptohej se ajo është në një lidhje.

“Jo, është full, nuk pranojmë aplikime për boyfriend, aplikimet janë mbyllur”, u shpreh Arilena dhe Alketa tha se të gjithë e kuptuan se çfarë donte të thoshte këngëtarja.


TË NGJASHME