HomeShowbiz

E lindur për të qenë yll, Rita thjesht po shkëlqen

Rita Ora pa dyshim është një nga emrat që bëri popullin shqiptar të ndjehet krenar.

Ylli që po vazhdon suksesshëm karrierën muzikore krahas emrave më në zë në botë, jo vetëm e talentuar, por edhe me një bukuri të rrallë.

Më së miri e tregojnë imazhet e saj të fundit që tregojnë se ajo është rritur për skenë dhe për të qenë yll.

Me një veshje të kuqe, ajo thjeshtë po shkëlqen.


TË NGJASHME