HomeShowbiz

E lodhur dhe me rrath të zinj posht syve, Bebe Rexha tregon vuajtjet nga sinoziti

Këngëtarja me origjin shqiptare Bebe Rexha a po e vuan shumë infeksionin më të fundit që i ka shkaktuar sinoziti.

E shtrirë në krevat, me rrathë të zinj poshtë syve dhe me hematomat që i kanë krijuar injeksionet që ka marrë në krahë, Bebe tregon se kjo luft me sinozitin nuk ka mbarim.

Në videot që ka postuar na duhet të themi se duket tejet mase e lodhur dhe e pamundur fizikisht.

Bebe po i kalon këto ditë të tmerrshme larg familjarve të saj sepse në një foto të postuar ka treguar publikisht nevojën për të pasur nënën e saj pranë.

I urojm një shërim sa më të shpejtë e të kthehet pran familjes sa më parë.


TË NGJASHME