HomeShowbiz

E pabesueshme, ajo që ka ndodhur me trupin e këngëtares shqiptare

Fifi nuk ka pasur kurrë komplekse për trupin e saj edhe pse dashje pa dashje është bërë shpesh pjesë e mediave për format e trupit. 

Por ndryshimi që do shikoni në këtë foto duket i pabesueshëm, pasi këngëtarja e njohur po ndryshon sa hap e mbyll sytë. Fifi është dobësuar tej mase dhe mjafton të shohim belin e saj të hollë në foton e fundit të publikuar në Instagram, që i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë.

“Fifi, motër ti je”?, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër thekson sesa shumë është dobësuar.

Ajo ka treguar në intervista të ndryshme se kilogramët e tepërt po i sillnin probleme serioze shëndetësore. Autorja e hiti “Zhurëm” ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të humbasë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.


TË NGJASHME