HomeShowbiz

E pabesueshme, vajza e këngëtares shqiptare qenka sozi e Era Istrefit

Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më me stil në muzikën shqiptare. Këngëtarja ka ngjitur shumë shpejt hapat e karrierës, duke u bërë e njohur jo vetëm për tregun muzikor shqiptar, por edhe ndërkombëtar.

Por ndoshta as Era, se kishte menduar që vajza e cila i ngjan shumë është nga Kosova dhe bëhet fjalë për Rosanan, vajzën e këngëtares Gjyste Vulaj. Rosana ka postuar së fundmi disa foto të reja dhe ngjashmëria me Erën duket qartë.

Dy bukuroshet kanë jo vetëm tipare të fytyrës shumë të ngjashme, por edhe stil të njëjtë.

Rosana nuk i është futur botës së televizionit si e ëma por mund të ndodhë në një të ardhme, e bukuroshja i ka të gjith premisat për të qenë një yll televiziv.

collageaga.jpg

TË NGJASHME