HomeShowbiz

E papritura që ndodhi gjatë koncertit të Shakirës

Këngëtarja Shakira njihet për dashurinë e madhe që ju shpreh fansave, dhe për thjeshtësinë që transmeton. Së fundmi ngjarja që ka ndodhur në stadiumin Azteca në Meksiko, i ka bërë të gjithë të dashurohen me dashamirësinë dhe thjeshtësinë e këngëtares. Një fans është ngjitur në skenë duke u shpëtuar rojeve të sigurisë dhe duke iu afruar Shakira-s për ta takuar dhe për të bërë një foto me të.

Menjëherë pas këtij veprimi Shakira është treguar shumë e dashur me të dhe e ka përqafuar, rojet e sigurisë kanë dashur ta largojnë prej andej fansin në mënyrë të dhunshme. Ai nuk largohet dhe qëndron i përqafuar pas idhullit të tij duke u munduar të shkrepë një foto. Këngëtarja i ka larguar rojet duke i realizuar dëshirën fansit, i cili pasi bëri foton e përqafoi dhe u largua.


TË NGJASHME