HomeShowbiz

E paturp si Cardi B

Reperja e njohur amerikane ‘Cardi B’ është një personazh majft i njohur për publikun në të gjithë botën.

Krahas hiteve që ajo sjellë, Cardi B, përflitet shumë edhe për paraqitjet e saj në publik dhe jetën e saj private, e që zë vend shpesh herë nëpër mediat rozë.

Ajo dhe i dashuri i saj reperi Offset, dje janë bërë lajm në mediat rozë për shkak se kanë blerë një shtëpi të re.

Ndërsa sot, ata kanë befasuar publikun me paraqitjen e tyre.

Cardi B, një fotografi mjaft të nxehtë me të dashurin e saj, nuk ka hezituar ta ndajë me miliona fansat që e ndjekin atë hap pas hapi.


TË NGJASHME