HomeShowbiz

E pyetur nëse do rikthehet sërish në “Përputhen”, ja si i përgjigjet Ledjana

Ledjana Prenga, është konkurrentja e re e emisionit “Për’puthen” e cila vendosi të largohet për pak kohë nga emisioni, për shkak të presionit dhe se nuk po e gjente dot veten mes konkurrentëve të tjerë.

Por fansat e saj janë tepër kuriozë të dinë nëse Ledjana do rikthehet sërish në emision dhe në një pyetje drejtuar asaj ajo pohoi rikthimin e saj sërish.

“A do kthehesh në Për’puthen? Je një vajzë shumë e mirë”, ishte pyetja drejtuar Ledjanës, e cila u përgjigj: “POO”.

“Unë jam tip i ndjeshëm, nuk kam arritur ende të futem në rrethin tuaj dhe ndaj nuk ju përshëndes, jo që jam mendjemadhe. E kam të vështirë ta përballoj presionin e gjithë kësaj. Nuk kam arritur kom atë shfaq atë që jam në të vërtetë”, sqaroi ajo para se të largohej përkohësisht nga emisioni.


TË NGJASHME