HomeRajon

E rëndë, gjuetari qëllohet për vdekje nga kolegu i tij

Një person tridhjetë e një vjeç nga fshati Bogorodicë vdiq gjatë një gjuetie në malin Kozhuf.

MPB-ja njofton se 31-vjeçari ishte goditur nga një plumb nga B.GJ (52 vjeç) nga Gjevgjelia dhe vdiq në vendin e ngjarjes.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Qendra e Urgjencës Mjekësore në Gjevgjeli.

“B. GJ. është ndaluar në stacionin policor, dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion ”, theksoi policia.


TË NGJASHME