Lajme Lajmi i Fundit

E rëndë në Durrës, mbytet një fëmijë 6-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është shënuar shënuar këtë mesditë në qytetin e Durrësit, teksa një fëmijë 6-vjeçar është mbytur në plazh, në zonën “Iliria”.

Sipas të dhënave paraprake, i mituri ka qenë në plazh me prindërit dhe kur është futur për tu larë ka shpëtuar nga syri i tyre. Këta të fundit kanë konstatuar mungesën e djalit dhe janë futur ne det për ti dhënë ndihmë. Edhe pse u dërgua me urgjencë në spital, vogëlushi nuk mundi të mbijetojë.

Related posts

Operacioni ‘Brezi i gjelbër’, kush është prokurori i akuzuar për trafik droge

Xhensila Gotanews

Xhelal Mziu i prerë: Nuk do e lë zyrën e Bashkisë

Xhensila Gotanews

Beatrix Ramosaj, sozia e një prej ikonave të bukurisë

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!