HomeShowbiz

E talli për këtë video në emision, Fjoralba Ponari i kthehet keq Olti Currit

Një video e moderatores Fjoralba Ponari gjatë emisionit bëri xhiron e rrjetit ditën e djeshme. “Fatmirësisht sot të lindësh e bukur nuk është vetëm çështje fati, është edhe çështje profesionalizmi…”, tha moderatorja dhe kjo video nuk i shpëtoi blogerit të njohur Olti Currit.

Ky i fundit publikoi një video me anë të së cilës shkriu së qeshuri ndjekësit e tij pasi tha: “Sigurisht që bukuria është çështje profesionalizmi. Psh një shofer është i bukur si një gomë rezervë, një këngëtar është i bukur si një mikrofon, një gjinekolog është i bukur si… si ta them…”.

Por si e ka pritur Fjoralba këtë reagim të Oltit?

Moderatorja i komentoi Oltit në video dhe i tha: “E mo po mos i prit sipas qefit videot promocionale”.

ALBA.png

Ata vazhduan të bënin disa komente dhe Olti ia ktheu: “Prite qepe si te duash lapsusi ishte yll”.

Fjoralba: “Çeshtja eshte se po ta ofroje te plote, sdo kishe cte ironizoje ktu e cte kenaqje popullin.”

qepe.png

Olti: “Me thene te drejten kaq sa ke thene mjafton, nuk ka rendesi çfare ke thene ne vazhdim sepse lapsusi eshte ne kete qe thua: “Fatmiresisht sot te lindesh e bukur nuk eshte vetem çeshtje fati, eshte edhe çeshtje profezionalizmi”… Sipas teje te lindesh e bukur nuk eshte vetem fat por edhe profesionalizem!!! Si lind i bukur me profesionalizem ? Duke nderhyre ne laboratoret e gjinekologjise ne ADN ? Nese ishe duke i bere reklame laboratoreve te paligjshem te nderhyrjes ne gjenetiken njerezore atehere terhiqem.”, mbylli diskutimin blogeri.

View this post on Instagram

Dy fjale rreth bukurise profesionale…?

A post shared by Olti Curri? (@olticurri) on

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME