HomeShowbiz

E veshur me bikini, Enca Haxhia nuk lë vend për imagjinatë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuar të estardës shqiptare.

Falë linjave trupore dhe pozave provokuese që ajo nuk i kursen, ka bërë që të grumbullojë mbi miliona ndjekës, gjithashtu Enca njihet edhe për projektet muzikore të cilat kan qenë të njëpasnjëshme.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Enca ka publikuar  një fotografi që nxiti reagime të shumta.

E shtrirë mbi një peshqir, bukuroshja brune është shfaqur në bikini, ndërsa ka theksuar të pasmet e formësuara.

View this post on Instagram

Only fucks with Legends ?

A post shared by ENCA (@enca) on


TË NGJASHME