HomeShowbiz

E veshur me bikinie portokalli, Kejvina Kthella “tërbon” rrjetin

Kejvina Kthella ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale e veshur me bikini. Ish-velina vuri në pah format e saj bombastike teksa pozoi buzë pishinës.

Ajo dukej seksi dhe joshëse e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Linjat e saj trupore dhe fotot e “nxehta” që ajo ka postuar kan marrë gjithë vëmendjen e publikut.

Ish-velina është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar për shkak të bukurisë së saj dhe forma seksi trupore. Dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë duke “ndezur” rrjetin herë pas here.


TË NGJASHME