HomeShowbiz

E veshur në të bardha, Tayna nuk i lë vend imagjinatës

Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj janë kthyer në hite dhe këtë e tregojnë edhe klikimet në Youtube, koncertet e shumta, në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj.

Tayna së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e ka realizuar para pasqyrës.

Ajo ka veshur një palë pantallona të bardhë transparent, në të cilët tregon të brendshmet, ndërsa sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, e cila ia vinte në pah gjoksin.TË NGJASHME