Lajme Lajmi i Fundit

E zbuluan kamerat, ky veprim i kushton shtrenjtë shqiptarit

Arrestohet dhe lirohet për tu hetuar në gjendje të lirë një shtetas shqiptar në Poggibonsi, në provincën e Siena, Itali.

Ai akuzohet se ka grabitur në një sallë lojrash 1.500 euro nga kasa.

Vjedhjen e ka kryer një 34 vjeçar me origjinë shqiptare, shkruajnë mediat italiane, i njohur në polici me precedentë të mëparshëm penalë, por emri i tij nuk dihet.

Ishin pamjet e kamerave të sigurisë që e kanë identifikuar shqiptarin.

Related posts

Balla: Rama do të bllokojë çdo lloj ndërtimi që dëmton kanionet e Holtës

Mila

Përgatitjet për protestën/ Rrethohet Kryeministria, policia shpreh shqetësim

Mila

Përfundon gjithçka, De Ligt zyrtarizohet te Juventus

igligota
Na Kontaktoni!