HomeShëndeti

Edhe Kosova preket nga Coronavirus-i, shënohen dy rastet e para

Në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp, ministri kosovar i shëndetësisë Arben Vitia, konfirmoi 2 rastet e para me coronavirus në Kosovë. D y personat e infektuar janë një vajzë 20-vjeçe nga Italia dhe një burrë 77-vjeçar nga Vitia.

Vijon…


TË NGJASHME