HomeShowbiz

Edhe një herë, Bella Hadid tregoi se është një modele perfekte

Bella Hadid vazhdon të jetë njëra ndër modelet më atraktive në fushën e modelingut.

23-vjeçarja përpos aktivitetit që ka në rrjete sociale, ajo është e angazhuar edhe në realizimin e fotografive të bukura.

E që është një ndër modelet më me stil e ka dëshmuar në paraqitjen e saj të fundit në New York.

Bella kishte bërë një kombinim mahnitës në veshje dhe kur dihej se në çfarë trupi ishte kombinuar veshja, sigurisht që gjithçka ishte përtej perfektes.

Përndryshe pritet që Bella së shpejti të bëhet teze, pasi motra e saj Gigi është në pritje të fëmijës së parë.


TË NGJASHME