HomeShowbiz

Edhe njëherë shfaqet provokuese Oriola Marashi

Oriola Marashi është veshur shumë ngushtë në fotografinë e fundit.

Oriola është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë atraktive.

Së fundi, ajo kishte veshur një kostum të ngushtë, në të cilin theksonte format perfekte trupore.

Në këtë foto, modelja pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për pamjen.

Për ndryshe, Oriolën e shohim aktive me fotosesione si dhe ka sfiluar për marka të njohura brenda dhe jashtë vendit.


TË NGJASHME