HomeShowbiz

Edhe pse 42 vjeçe, Gjyste Vulaj befason me linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj, tash e shumë vite qëndron me sukses në skenën muzikore shqiptare.

Madje përgjatë viteve ajo ka sjellë shumë këngë të bukura duke bërë për vete një numër të madh fansash.

Ajo përkundër karrierës së bujshme, njihet edhe për linjat e saj trupore që vazhdon ti ketë në top formë.

Image

Edhe pse 42-vjeçare, ajo nuk heziton të paraqitet nëpër rrjetet sociale duke vënë në pah bukurinë dhe linjat trupore që e karakterizojnë.


TË NGJASHME