HomeShowbiz

Edhe pse mami, Loredana shfaqet më në formë se kurrë

Loredana përveç suksesit të saj në industrinë e muzikës, ajo gjithashtu është mami e një vogëlusheje të quajtur Hana.

Teksa Loredana vazhdon me karrierën e saj, ajo shumë shpesh ndan foto në rrjete sociale nga përditshmëria e saj.

Me anë të një postimi në ditën e djeshme, Loredana ndau një selfie në pasqyre duke treguar trupin e saj të tonifikuar pas lindjes. Ajo shkruan se humbi peshë pa asnjë ndërhyrje kirurgjikale ose aktivitet fizik.

“Më e hollë se para shtatzënisë dhe kjo pa liposuksion dhe fitness.”


TË NGJASHME