HomeShowbiz

Edi Manushi i bën rreng Alesia Bamit: “Hajde në emision me rrobabanjo!” Ja përgjigjja e saj (Video)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar Edi Manushi dhe moderatorja Ori Nebiaj. Ata kanë zbuluar detaje nga projekti më i ri që do të nisë mbrëmjen e së dielës në Top Channel “Ëndërrtjerrësit”.

Veç kësaj moderatoret kanë organizuar një lojë pantomimash me të ftuarit, ku duhet të imitonin moderatorët e Top Channel. Ndonse Manushi humbi lojën, Ori i ka dhënë si dënim për të telefonuar Alesia Bamin dhe për t’i kërkuar që të dalë me rrobabanjëo në emision.

Alesia duket se e ka marrë me mjaft sportitivitet duke e pohuar si gjë. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë batutat në studio.

Për më tepër ndiqni videon e plotë:


TË NGJASHME