HomeShowbiz

Einxhel mbyllet në tualet dhe shpërthèn në lot: Nuk duroj dot më (Video)

Paraditja ka qenë me ngarkesë shumë të madhe emocionale për njërën prej banoreve. Ka qenë Einxhel ajo e cila ka shpërthýèr në lot duke treguar se shkak është bërë presioni i madh i lojës. Ajo nuk po e duron më presionin që ka shtëpia, pas debatit me Monikën. 

“Boll më, jam e lodhur nga 4 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës”,- tha ajo.

Ka qenë Sarah e cila është përpjekur ta qetësojë Einxhel dhe ta këshillojë që lojën ta marrë më me sportivitet.


TË NGJASHME