HomeShowbiz

Einxhel sapo i kërkoi Dj Dagz dhuratën e parë dhe ja çfarë është

Një nga çiftet më të përfolur të momentit, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz së fundmi kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike për mungesën e partnerit të saj. Por mesa duket Einxhel i ka bërë kërkesën e parë partnerit të saj.

Einxhel i ka rikujtuar Dagzit se ai duhet t’i bëjë një këngë siç ia ka premtuar kur ishin të dy konkurrentë brenda shtëpisë së Big Brother.

“Kështu që zemra tani që ti je jashtë, bashkë me PM dhe Yll Limanin, më bëj një super beat dhe super tekst për të dashurën tënde ëngjëllore dhe inteligjente dhe të fortë”, ka thënë Einxhel…

Ajo që mbetet është vetëm që Dagz të mbajë fjalën!…


TË NGJASHME