HomeShowbiz

Elegante e seksi, Nora Istrefi mahnit me të zeza

Duke qenë një prej këngëtareve më të dashura për publikun, Nora Istrefi përcillet shumë edhe në rrjetet sociale.

Autorja e shumë hiteve shpesh ndan imazhe që vënë në pah dukjen e saj e që marrin pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Gjatë të premtes, ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku ka pozuar me kostum me ngjyrë të zezë.

View this post on Instagram

@

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Këngëtarja shfaqet tërheqëse dhe ka marrë komplimente të shumta për dukjen e saj pa pasur nevojë të ekspozohet.

Një orë pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e shumtë në Instagram.


TË NGJASHME