HomeShowbiz

Elegante si gjithmonë, Kejvina e zjarrtë në të kuqe

Kejvina Kthella duket tejet joshëse në foton e fundit.

Modelja ka qenë emër shumë i përmendur muajt e fundit për shkak të imazheve që publikonte në rrjete sociale.

Ndryshe nga herët e tjera ku jemi mësuar të shohim modelen vetëm në bikini, ajo kësaj radhe ka marrë vëmendjen e publikut me elegancën e saj.

E veshur me një kostum të kuq, dukej shumë bukur, dhe pamja e saj fitoi mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Për çdo paraqitje bukuroshja pëlqehet shumë dhe komentohet shumë për linjat të tonifikuara që ka, por në secilin imazh bukuroshja merr vëmendje shumë të madhe.


TË NGJASHME