HomeShowbiz

Elita dhe Gjiko bëhen prindër, ja emri i veçantë i djalit !!!

Reperi i famshëm Kosovar dhe gruaja e tij moderatorja e famshme Elita Rudi janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë. Lajmi u bë i ditur nga Elita, e cila zbuloi  gjininë e të voglit dhe postoi një foto familjare.
Image result for gjiko

Vetëm pak minuta më parë janë publikuar edhe fotot e para të djalit. Gjithashtu, Gjiko shprehet në llogarinë e tij të instagramit “Mbrëmë Zoti na bekoi me djalin tonë “Zëri Gjikolli“. Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska”,-ka shkruar Elita plot emocion në fotot krah  bashkëshortit dhe djalit të saj. Foshnjen e sapo lindur ata e kanë pagëzuar me emrin Zëri,  të menjëhershme kanë qenë reagimet e ndjekësve të cilët kanë shkruar  urime por nuk kanë munguar dhe komentet ironike për emrin e veçantë. Këto janë imazhet e para të foshnjës së sapoardhur në jetë.
Image result for elita rudi instagram

Moderatorja e njohur dhe reperi u martuan vitin që shkoi në një dasmë madhështore. Ata e mbajtën lajmin e bukur të fshehtë për një kohë të gjatë. Ky është fëmija i parë për dy të dashuruarit.


TË NGJASHME