HomeShowbiz

Elita dhe Gjiko publikojnë një video me momentin më të bukur të jetës

Elita Rudi dhe Gjiko në shtator të këtij viti i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë,.

Çifti kishin organizuar dasmë madhështore me të ftuar emra të njohur të shoubizit.

Ndërsa tani, Elita dhe Gjiko kanë publikuar një video, në të cilën përmblodhën momentet më të këndshme nga dasma e tyre.

Moderatorja dhe reperi pritet që së shpejti të bëhen prind për herë të parë.


TË NGJASHME