HomeShowbiz

Elita Rudi flet për vështirësitë e shtatëzënisë

Elita Rudi dhe reperi Gjiko presin të bëhen shumë shpejt prindër!

Së fundmi, përmes një postimi në “Instagram”, Elita zbulon se shtatzënia në fakt nuk është gjithmonë dhe aq e lehtë.

E veshur me një fustan ngjyrë nude, moderatorja pozon pranë një ambienti me dekore festive dhe një peme Krishtlindjesh, teksa në sy bie menjëherë barku i rrumbullakosur.

“Jo çdo ditë e shtatzënisë është e lehtë, por çdo ditë më afron me ty, bebja ime” – shkruan Elita në shkrimin bashkangjitur fotos.


TË NGJASHME