HomeShowbiz

Elita Rudi në pritje të fëmijës së dytë, ja fotoja që e “nxori zbuluar”

Gjiko dhe Elita Rudi janë duke kaluar pushimet në jugun e shqipëris sëbashku me djalin e tyre Zërin, i cili mesaduket sëshpejti do të bëhet me vëlla ose motër.

Rrjeti po zien nga lajmet se Elita Rudi është shtatzënë, por si është e vërteta?

Ditën e djeshme moderatorja bukuroshe Elita Rudi festoi ditëlindjen e 27-t, ku mori urimet më të ngrohta nga miqtë dhe familjarët.

Bashkëshorti i saj, Gjiko, i kishte organizuar një festë mjaft të bukur, nga e cila ndanë foto me fansat e tyre në Instagram.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendjen e mediave nga këto foto është pikërisht barku i rrumbullakosur i Elitës, që në disa foto bie paksa në sy.

Moderatorja ka veshur një jumpsuit të ngushtë që tregon të gjitha linjat e saj, dhe ishte pikërisht kjo foto që e ka nxjerrë paksa zbuluar Elitën.

Image

TË NGJASHME