HomeShowbiz

Elvana Gjata bën namin në Zvicër, publiku e kthen 2 herë në skenë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të suksesshmet, Elvana Gjata ka qenë në mesin e këngëtarëve shqiptarë që kanë performuar në “Alba Festival” në Zvicër!

Elvana u prit me mjaft brohoritje nga publiku, i cili pasi këngëtarja përfundoi performancën, i kërkoi të rikthehej edhe një herë në skenë!

“Edhe njo edhe njo! Do ngelet gjithmonë në zemrën time! Edhe gjithë jetën për ju!”, shkruan këngëtarja në videon e publikuar.

Pas gjithë atyre brohoritjeve Elvana u rikthye edhe njëherë në skenë për të përshëndetur fansat.


TË NGJASHME