HomeShowbiz

Elvana Gjata dhe Kida sozi e “frikshme” e njëra-tjetrës

Elvana Gjata ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me Kidën, ku po mbajnë disa koncerte me rastin e fundvitit!

Këngëtaret shqiptare kanë publikuar foto dhe video pafund në rrjetet sociale nga prapaskena dhe momentet gazmore teksa shoqërohen edhe nga reperi Ledri Vula.


Por ajo që na ra në sy ishte ngjashmëria e madhe e Elvanës me Kidën, të cilën nuk e themi vetëm ne por edhe mikesha e tyre Julka Gramo, e cila shoqëron bashkëshortin Andy në këtë udhëtim.

Elvana më pas ka ripostuar në Instastory foton e Julkës, duke na treguar se po, janë si dy pika uji!


TË NGJASHME