HomeShowbiz

Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja sa vjeçe bën këngëtarja

Një nga këngëtaret më të mira në trojet shqiptare feston sot ditëlindjen.

Elvana Gjata me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jetë.

Këngëtarja ka pranuar shumë urime nga fansat dhe miqtë e saj me rastin e ditëlindjes.

View this post on Instagram

Gezuar ditelindjen “3”

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Për ndryshe, Elvana njihet për një numër të madh hitesh, kurse projekti i saj i fundit është ‘Me tana’ me të cilën kishte konkurruar në ‘Festivalin e këngës’.

View this post on Instagram

?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


TË NGJASHME