HomeShowbiz

Elvana kërcen në makinë, reagimi epik i mamasë që s’duhet ta humbisni

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Elvana Gjata është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video ku shihet duke kërcyer në makinë nën tingujt e këngës së Jay Z dhe Kanye West.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e fansave është reagimi epik i mamasë së Elvanës. Këngëtarja ka kthyer kamerën nga nëna e saj teksa kërcen, ndërsa mamaja kaq tundur kokën duke e parë me çudi.


TË NGJASHME