HomeShowbiz

Elvana ndryshon look, ‘kryqëzohet’ nga fansat

Elvana Gjata po shijon suksesin e “2 gisht mjaltë“, por edhe po angazhohet me koncerte të ndryshme nëpër Europë. Koncertin e radhës këngëtarja do ta mbajë në Vienë dhe lajmin e ka dhënë me anë të një fotoje në Instagram që i ka lënë fansat gojëhapur.

Elvana shfaqet me kaçurrela, një look me të cilin kishim shumë kohë pa e parë. Këngëtarja ka marrë shumë komplimenta nga fansat, por sigurisht që nuk mund të mungonin dhe ata fansat kritikë.

Komentet e tyre ishin të gjitha si akuza që i thonë se kopjon gjithmonë Beyonce ose Jennifer Lopez që edhe pse ka shumë vite në treg s’ka identitet.

Komentet mund t’i shihni më poshtë:

dunet.png
AFRT.png
ELVKT.png

TË NGJASHME