HomeShowbiz

Elvana nuk di të ndalet, ç’po ‘kurdis’ këtë herë këngëtarja

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata u rikthye fuqishëm pas një periudhe pauze, pas ngjarjes së bujshme në të cilën u përfshi dhe i dashuri i saj në ish-Bllok. Ajo arriti të korrë një sukses të jashtëzakonshëm me publikimin e këngës ‘Tavolina e mërzisë’ dhe më pas me filmin ‘Dy gisht mjaltë’.

Por këngëtarja duket se e ka lënë pas të shkuarën dhe po vjen me surpriza të reja për fansat e saj. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto të sajën në Instastory, ku shihet e kuruar deri në detaje, teksa mban disa syze të kuqe tejet të veçanta.

Ndërkohë me anë të kësaj fotoje Elvana ka paralajmëruar projektin e saj të radhës, pasi tregon se është në xhirime.

fegh.jpg
Screenshot_6.jpg

TË NGJASHME