HomeShowbiz

Emina Çunmulaj i tregon vendin personit që e ofendoi

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj shpesh është kritikuar për martesën me biznesmenin izraelit Sam Nazarian.

Megjithatë ajo ka treguar se është një femër e fortë dhe se paragjykimet nuk e pengojnë atë.

Madje modelja ka gjetur kohë t’ia ‘tregoi’ vendin një personi përmes një story të publikuar, i cili e ka ofenduar atë, duke i shkruar një mesazh në llogarinë Instagram.

 

Kujtojmë që Emina është nënë e dy vajzave dhe se pavarësisht se jeton në Amerikë, ajo ruan traditat e popullit të saj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TË NGJASHME