HomeShowbiz

Emina Cunmulaj nënë për herë të tretë? Ja çfarë thotë modelja

Katër vjet më parë modelja e njohur Emina Cunmulaj i dha fund beqarisë me milionerin Sam Nazarian, dhe janë bërë prindër të dy vajzave.

Ditën e sotme ata festojnë përvjetorin e katërt të martesës dhe Emina përmes një postimi në Instagram, ka një kërkesë për bashkëshortin e saj.

“Dashuria ime, gëzuar përvjetorin. 4 vjet dhe 2 bebe të bukura. Jeta është e bukur. Psssstttt le ta bëjmë një tjetër”, shkruan Emina.

Nuk e dimë nëse partneri i saj është dakord për këtë gjë, por me siguri edhe ai e dëshiron një fëmijë të tretë, ndoshta një djalë pas dy vajzave!


TË NGJASHME