HomeShowbiz

Emrat/ Ardit Çuni zbulon dy banorët më fallco në Big Brother

Ai ka qenë një nga banorët e parë që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP, mirëpo nuk është shkëputur për asnjë moment nga dinamikat që kanë ndodhur këto muaj pasi i ka komentuar gjithmonë. Fjala është për këngëtarin Ardit Çuni, i cili së fundmi ka dhënë një intervitë për “Prive”.

I pyetur se kush janë dy personat më fals brenda shtëpisë ai tha Einxhel por përmendi dhe Meridianin, i cili u eliminua pak javë më parë.

Kush duhet ta fitojë sipas tij këtë edicion VIP, ai tha emrin e Ilirit.


TË NGJASHME