HomeShowbiz

Emrat/ Eleminohen dy banorë nga Big Brother, Arbri vendos në nominim 3-shen e shumërpërfolur

Në shtëpinë e Big Brother Vip mbrëmë ka pasur dy eleminime dhe ndërkohë mund të thuhet që të dyja ishin surprizë, pasi nga treshja e nominuar Tani, Xheisara dhe Egzona, pjesa dërrmuese u shpreh se do të dilte Tan Brama, por në fakt e eleminuara ishte Xheisara.

Sakaq eleiminimi i dytë erdhi nga një televotim i shpejtë teksa në nominim dolën kokë më kokë Einxhel dhe Dj Dagz.

Dagz dhe Einxhel ngelën në fund të zinxhirit të shpëtimit që nisi nga Beatrix dhe ky zinxhir nxehu jo pak situatën mes banorëve.

Në fund Arbri, një nga banorët e ri të Big Brother Vip, hapi kutinë e Pandorës dhe çoi në nominim për të premten Einxhel, Beatrix dhe Donald.


TË NGJASHME