HomeShowbiz

Enca bën komentin tipik shqiptar në foton e Cardi B-së

Cardi B është një ndër reperet më të mira aktualisht në tregun muzikor botëror. Ajo ka realizuar shumë këngë që janë shndërruar në hite. Kohët e fundit Cardi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partneri i saj Offset, me të cilin u ribashkuan sërish para pak javësh. Ata janë prindër të një vajze dhe të tre kanë realizuar një portret të ëmbël familjar për të uruar Festën e Pashkëve.

Cardi mori shumë komente në këtë foto, por për ne më epiku është ai i Encës.

Këngëtarja i ka lënë komentin tipik shqiptar “Ju rujt zoti” dhe këtë na e ka treguar me anë të një postimi në instastoryinstagramin e saj.


TË NGJASHME