HomeShowbiz

Enca do sjellë bashkëpunimin e radhës

Këngëtarja më provokuese në skenën muzikore, Enca, ka paralajmruar një bashkëpunim “super hit”.

Është njëra prej femrave më pa komplekse në skenën tonë.

Këngëtarja ka postuar një video në Instagramin e saj e cila ka paralajmruar një projekt bashkëpunim. Duhet përmendur që shumica prej projekteve të saja bashkëpunim por edhe ato solo bëhen hite nga fansat e saj,

“ Do të jetë një super hit of Albania 2019” ka thënë ajo por pa e zbuluar artistin që do të jetë krahë saj.

Se cili do të jetë bashkëpunëtori i saj, artist apo jo, na mbetet të presim dhe ta shohim.

View this post on Instagram

ENCA feat ? = ?

A post shared by ENCA (@enca) on

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME