HomeShowbiz

Enca feston ditëlindjen, gjen shtratin me trëndafila rozë

Enca sapo ka mbushur 24 vjet dhe këto janë vitet më të mira që ajo po jeton.Ajo duket se është nisur për një udhëtim, mirëpo lokacionin nuk e ka bërë publik ende.

Sot në mëngjes ajo publikoi një imazh në llogarinë e saj Instagram në Instastory, ku shihet një shtrat i madh me çarçafë të bardhë i tëri i mbuluar me trëndafilë rozë.

Në shtrat shihen një kuti e vogël me qiri, e imazhi pasues tregon se çfarë fshihet më tej në këtë shtrat. Është një cigare e mbështjellur me një shirit rozë që brenda përmban narkotikë.


TË NGJASHME